V URODZINY GORĄCEGO POTOKU!

 

7 marca 2020r. – zanotujcie tę datę w swoich kalendarzach, bo oto nadchodzą 5 URODZINY GORĄCEGO POTOKU!

 

Z obchodami tego święta oraz główną atrakcją tego dnia starujemy już od samego rana. O godzinie 11:00 rozpoczyna się Bieg Gorący Potok Challenge. Trasa przebiega na terenie naszego kompleksu oraz wzdłuż rzeki Biały Dunajec. Nie, nie jest to ekstremalny bieg, ale nie będzie łatwo. Uczestnictwo w biegu ma dostarczyć sportowych emocji, sympatycznej zabawy, nawet tym którzy pierwszy raz spróbują wyzwania.

 

Do zgarnięcia niesamowite nagrody:

za I miejsce: 1000 zł,

za II miejsce: 600 zł,

za III miejsce: 300 zł,

dodatkowo nagradzamy miejsca od 4-tego do 10-tego oraz miejsce 20-te, 30-te, 40-te, 50-te.

 

Zapraszamy rodziny uczestników oraz wszystkich okolicznych mieszkańców do aktywnego kibicowania i wsparcia zawodników! Po więcej szczegółów na temat biegu, zapisów, czy odpowiedzi na nurtujące pytania zapraszamy tutaj.

 

MEGA PROMOCJA! BILET URODZINOWY NA CAŁY DZIEŃ W TERMACH GORĄCY POTOK ZA JEDYNE 49 zł! Dostępny do kupienia w naszym sklepie internetowym.

 

Po opadnięciu sportowych emocji, wszystkich chętnych uczestników tego wydarzenia zapraszamy na muzyczne show w strefie basenowej. Od godziny 12:00 wystąpi Zespół Zapaleni. Z pewnością nie zabraknie coverów znanych piosenek oraz klimatycznej góralskiej muzyki. Dla osób które chcą zaznać szaleństwa klubowej muzyki od godziny 18:00 zabawę w wodzie rozkręci DJ Wojtek. Przed Wami wieczór z energetycznym setem największych przebojów ostatnich lat.

 

Zwieńczeniem naszych urodzin będzie, wieczorową porą, epicki pokaz laserowy oraz widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

 

Już dzisiaj zarezerwuj sobie ten dzień i przyjedź do Szaflar na najbardziej niesamowite wydarzenie tej wiosny! Zapraszamy na Termy Gorący Potok.

 

*bilet urodzinowy obowiązuje tylko w dniu 07.03.2020r.

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Please reload