Dzień Kobiet w Gorącym Potoku!

 

 

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę, 8 marca Gorący Potok z tej okazji przygotował masę atrakcji dla płci pięknej...

 

Wstęp dla Pań powyżej 18 roku życia bez limitu czasu tylko za 1 zł!

 

Dla osób, które nie boją się wyzwań oraz są w dobrej kondycji fizycznej, po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się BIEG Z BABĄ, gdzie każdy sprawny i odważny mężczyzna, będzie mógł donieść swoją (niekoniecznie) Panią na metę biegu ! Zawody zaplanowane są na godzine 14:00 oraz 19:00 na terenie Gorącego Potoku, na odcinku nie całego kilometra. Na trasie biegu do pokonania będą przeszkody terenowe i wodne (a w tym przypadku będą to nasze ciepłe baseny).Udział w zawodach jest BEZPŁATNY! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Od godziny 14:00 zabawę dla Was rozkręci DJ.

 

Na godzinę 15:00 zaplanowaliśmy, w części restauracyjnej Beef Master, warsztaty urody. Pragniemy, aby każda z Was poczuła się u nas wyjątkowo, właśnie dlatego zadbaliśmy o zaplecze profesjonalistów, którzy Wam w tym pomogą.

Porady z zakresu medycyny estetycznej udzielane przez profesjonalistów, analiza składu ciała oraz porady dietetyczne, porady z zakresu fizjoterapii oraz zabiegi na dłonie, porady i wykonanie manicure , makijażu tematycznego jak i masażu twarzy.

Naszymi wystawcami będą: Gym Concept - Agnieszka Kot, Kombinat treningu, Studio urody Avangarda – Karolina Bryja, Mary Kay, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Atena”, Salon kosmetyczny „Atelier”, Yves Rocher, Forever.

 

Od godziny 18:00 do 20:00 zapraszamy wszystkie pełnoletnie kobiety do basenów na specjalnie przygotowaną niespodziankę. Będzie gorrrrrąco! ;)

 

Bawimy się do 22:00!

 

Serdecznie zapraszamy! :)

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Please reload