Sierpniowy długi weekend i Impreza Hawajska

 

W tym roku szykuje się dłuuuuuugi weekend niesamowitej zabawy w Termach Gorący Potok.

 

Startujemy już w czwartek 15 sierpnia w rytmie góralskiego Zespołu MAX Z BUKOWINY, który zagra dla nas od godziny 15:00. Dodatkowo w tym dniu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W godzinach 10:00 - 17:00 nasze animatorki będą zabawiały Wasze pociechy.

 

Kolejny dzień (16.08) to występy dwóch zespołów. Od godziny 12:00 zagra wszystkim znany i lubiany Zespół ŚPASY, następnie czeka nas występ młodej i zdolnej ekipy -  Zespół SQBANI - swoją muzyką będą bawić towarzystwo od godziny 17:00.

 

 

17 sierpnia (sobota) to punkt kulminacyjny tego weekendu. IMPREZA HAWAJSKA w Gorącym Potoku.

Kolorowe naszyjniki, kwieciste koszule i gorące rytmy będą królowały w tym dniu w Szaflarach.

Od godziny 18 DJ rozkręci zabawę - będą królowały hawajskie rytmy oraz wakacyjne kawałki. Ponadto będą prowadzone wszelakiego rodzaju konkursy takie jak kokosowe kręgle, egzotyczny test, picie mleka kokosowego na czas oraz wiele wiele więcej. 

O godzinie 20:00 taniec hawajski zaprezentuje Grupa Diamonds - zapraszamy wszystkich chętnych, aby się przyłączyli i powyginali śmiało ciało :)

 

W TYM DNIU SPECJALNIE DLA WAS BAWIMY SIĘ AŻ DO GODZINY 24:00!

 

To tylko część atrakcji, które dla was przygotowaliśmy.

 

Na sam koniec weekendu - 18 sierpnia - aby jeszcze rozluźnić się przed nadchodzącym tygodniem proponujemy spędzenie czasu w basenach w przy akompaniamencie Zespołu SEND VOICE, który uświetni Wasz pobyt już od godziny 11:00.

 

Oczywiście w dniach 17-18 sierpnia, nie zabraknie również atrakcji dla Waszych pociech. Animacje dziecięce oraz wszelakiego rodzaju konkursy i zabawy będą w godzinach 10:00 - 17:00. Dzieci na pewno nie będą narzekać na nudę.

 

Nie może was zabraknąć podczas tego wydarzenia!

Gorąco zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Twitterze
Please reload