Wiemy, jak lubicie promocje, my także. Dlatego z myślą o naszych klientach są one u nas bardzo częste.

Sami Swoi

Fantastyczna oferta dla Samych Swoich!

Wszyscy mieszkańcy powiatu Tatrzańskiego oraz Nowotarskiego wchodzą do Gorącego Potoku aż z 30% zniżką od biletów regularnych na strefę basenową. Do udzielenia rabatu wymagany jest dokument, potwierdzający miejsce zamieszkania.

*Promocja obowiązuje od pn-ndz.

*Promocja trwa do odwołania.

Promocja urodzinowa

Fantastyczna oferta dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie świętować będą urodziny. Jako jedyni, dla wszystkich solenizantów, proponujemy wejście do strefy basenowej za symboliczną złotówkę. Bilet na 2,5 godziny. Promocja ważna w dniu urodzin.

Promocja ważna do odwołania, za okazaniem ważnego dokumentu, potwierdzającego datę urodzenia.

Z powodu częstych pytań, podkreślamy: promocja ważna W DNIU URODZIN ani dzień przed ani dzień po :) Każdy ma urodziny dokładnie 1 raz w roku :)

STUDENCKIE PIĄTKI

Drodzy studenci! Mamy ofertę skierowaną specjalnie do Was "studenckie piątki"! W piątki za okazaniem legitymacji studenckiej 2,5 godzinny wstęp TYLKO 20 zł do tego piwo w promocyjnej cenie. Musicie z tego skorzystać, tym bardziej, że niedługo sesja a relax przed sesją w Gorącym Potoku to najlepsze co może Was spotkać. Zapraszamy!

*Promocja obowiązuje tylko w okresie 01.10 - 30.06

UŻYTKOWNICY MULTISPORT

 

Posiadacze kart MultiSport Plus, MultiSport Plus Kids, MultiSport Plus Dziecko oraz MultiSport Senior mają:

- możliwość skorzystania z jednej, dowolnie wybranej usługi raz podczas jednej wizyty w obiekcie: basen - 60 minut (Strefa Basenowa) lub sauna - 90 minut (Strefa Grzysno Przyjemność)

- możliwość skorzystania z usługi Parku Linowego - jedna trasa raz podczas jednej wizyty w obiekcie (Park Linowy jest dostępny dla użytkowników kart MultiSport od 1 czerwca do 31 sierpnia (w czerwcu czynny wyłącznie w weekendy, a w lipcu i sierpniu w zależności od warunków atmosferycznych).)

* w przypadku przekroczenia wyznaczonego czasu lub korzystania z dodatkowych usług, Użytkownik karty MultiSport zobowiązany jest uregulować należność indywidualnie w kasie Gorącego Potoku.

Please reload