Znudziła Ci się dotychczasowa praca? A może dopiero ruszasz ze swoją karierą? To dobrze trafiłeś! Masz szansę stać się częścią naszej wspaniałej ekipy! Aplikuj już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres: marketing@goracypotok.pl  lub dostarczenie do siedziby firmy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .”

Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Ratownik wodny

Obowiązki:
 - opieka i nadzór nad bezpieczeństwem osób korzystających z kompleksu basenowego
- stosowanie procedur obowiązujących na stanowisku
- udzielanie pierwszej pomocy osobom znajdującym się w potrzebie
- kontrola stanu infrastruktury, urządzeń, oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo kąpiących się osób

Wymagania:
- aktualne uprawnienia Ratownika WOPR
- kurs KPP
- jeden patent
- kurs ratownika wodnego
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność

Oferujemy:
- elastyczny grafik
- atrakcyjne wynagrodzenia

- zgrany i przyjazny zespół

- premie

Copywriter
Poszukiwana młoda osoba z otwartą głową pełną pomysłów.

Wymagania:

- łatwość w pisaniu ciekawych tekstów na każdy temat,

- znajomość trendów w dziedzinie content marketingu,

- podstawowa znajomość SEO,

- wysoko rozwinięta kreatywność,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne warunki pracy i wynagradzania,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- pracę w miłym, młodym zespole.

Instruktor Parku Linowego

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku instruktora w parku linowym.

Praca od maja do września. Zapewniamy odpowiednie szkolenia.

Opis stanowiska:

- przygotowanie klientów do korzystania z Parku Linowego

- nadzór nad klientami przebywających na trasach

- obsługa wysokościowa

- czynności mające na celu zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku

Wymagania:

- sprawność fizyczna

- umiejętności interpersonalne

- odpowiedzialność i sumienność

Masażysta

Poszukiwany masażysta/ka do naszej strefy SPA.

Wymagania:

- wykształcenie o profilu kierunkowym

- znajomość technik masażu

- wysoka kultura osobista i miłe usposobienie

- kierowanie się dobrem klienta

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność zaangażowanie i pasja do zawodu

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku,

- elastyczne godziny pracy,

- pracę w miłym, młodym zespole,

- premie