1. Nie, nie jest to ekstremalny bieg, ale nie będzie łatwo.
   

 2. Organizator nie przewiduje o tej porze roku wątpliwych atrakcji takich jak: tarzanie się w błocie, pływanie w przerębli, przeszkód nie do pokonania samemu.
   

 3. Z bazą noclegową nie powinno być problemu, będzie wtedy poza sezonem, można wybierać przebierać w okolicznych hotelach i pensjonatach.
   

 4. Uczestnictwo w biegu ma dostarczyć sportowych emocji, sympatycznej zabawy, nawet tym którzy pierwszy raz spróbują wyzwania.
   

 5. Osoby towarzyszące chcąc przebywać na obiekcie muszą przejść przez kasy i tam zaopatrzyć się w odpowiedni"zegarek", który dodatkowo umożliwi wszelkie dodatkowe płatności na terenie obiektu.
   

 6. 7 marca będzie zniżka na bilety całodzienne, by osoby towarzyszące mogły spokojnie się relaksować i kibicować z poziomu wód termalnych.
   

 7. Tak, jest opcja otrzymania w kasie zegarka do restauracji, który umożliwia przebywanie na obiekcie bez wchodzenia do wody.
   

 8. BIURO ZAWODÓW znajduje się w "budce" po lewej stronie kas.
   

 9. Czy mogę kupić start jako prezent? - tak oczywiście, poprzez stronę internetową dokonujesz zakupu wpisując dane osoby obdarowanej.
   

 10. Każdy z uczestników otrzymuje szafkę o wymiarach 50x29x40 cm,  w której deponuje swoje rzeczy.
   

 11. Nie mamy doświadczenia w organizowaniu tego typu wydarzenia sportowego i z góry przepraszamy za mogące powstać niedociągnięcia.

gp_LOGO_png_do_nakładania_na_zjęcia.png

Patroni medialni: