Uwaga!!!

Po raz pierwszy w Polsce, przy obchodzie święta jakim jest Dnia Kobiet, każdy sprawny i odważny mężczyzna, będzie mógł donieść swoją ( niekoniecznie ) Panią na metę biegu ! Zawody odbędą się 8 marca 2020 o godzinie 14.00 oraz 19.00 na terenie Gorącego Potoku, na odcinku nie całego kilometra. Na trasie biegu do pokonania będą przeszkody terenowe i wodne (a w tym przypadku będą to nasze ciepłe baseny).

 

Udział w zawodach jest BEZPŁATNY!

Uczestnicy powinni mieć skończone 18 lat, brak przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu, podpisaną zgodę na dobrowolne uczestnictwo (pobierz załącznik). Ponieważ Panowie zapominają kogo niosą, dlatego panie zobowiązane są do wszelkiego rodzaju zabezpieczeń: kask, ochraniacze, odwaga. Gwarantowana jest dobra zabawa, zwłaszcza dla kibicujących, do czego serdecznie zapraszamy!

 

W zależności od ilości uczestników będą na starcie wypuszczane po 3 pary. 4 najlepsze czasy dadzą uprawnienie czterem parom do startu w wielkim finale. Z nich to wyodrębnimy zwycięzcę pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

 

Ty też możesz wpisać się w historię biegów przeszkodowych w Polsce !!! Przypominamy: Panie 8 marca mają wstęp na obiekt za symboliczną złotówkę!

gp_LOGO_png_do_nakładania_na_zjęcia.png

Patroni medialni: